As-Bud

Izolacje basenów, saun i natrysków

Klimat w Polsce z roku na rok staje się gorętszy. Nie tylko dni, ale i letnie noce są upalne. Cudowna pogoda sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na basen koło domu.

W związku z tym, że baseny dopiero robią się popularne wiele osób nie ma świadomości, że niezabezpieczone mogą być poważnym zagrożeniem dla fundamentów naszego domu i powodować ich niszczenie. Dlatego pamiętajmy, że baseny bezwzględnie wymagają wykonania izolacji przeciwwodnej, potocznie zwaną hydroizolacją. Izolacje basenów muszą być odporne na długotrwałe działanie wody i różnią się od izolacji wykonywanych w pomieszczeniach wilgotnych. Firma AS BUD oferuje niezawodne rozwiązania w zakresie hydroizolacji i prowadzenia prac wykończeniowych we wszystkich obszarach basenu.


Oferujemy prace uszczelniające i wykończeniowe:

  1. Basenów
  2. W natryskach i sanitariatach
  3. W przebieralniach
  4. W saunach suchych
  5. W saunach parowych
  6. Montaż płytek na podłożach ze świeżego betonu - w tradycyjnej metodzie montaż płytek nie jest możliwy przed upływem 6 miesięcy od momentu zakończenia prac betoniarskich. Firma As Bud oferuje montaż płytek na świeżym betonie (młodszym niż 6 miesięcy) profesjonalną elastyczną zaprawą uszczelniającą wraz z wysoce elastyczną zaprawą klejową.